Trihhomonoos? 28.09.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Arst juurde aeg kinni pandud. Partner ütles, et tal diagnoositi trihomonoos ja väidetavalt ei olnud muud võimalust nakatumiseks kui minu kääst. Kas trihomonoosi võib esineda ka ilma sümptomiteta? Mlneid igatahes ei ole.
On ainult mingi valge limane voolus vahest. Aga minuarust on see mul koguaeg olnud. Mida see tähendada võiks? Ja vahest on see ka siuke tükkis???

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Trihhimonoosi asümptomaatiline kulg on võimalik.