Peavalud 27.02.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere ;olen 24 a neiu , nimelt on mu probleem selles , etmul on viimasel ajal tugevad pea vlaud , olen hakanud unustama, kui rääkitakse m ulle midagi , siis pean paar minuti pärast uuesti küsima , ja tihti on mul mäluaugud , ei mäleta tähtsaid asju , on veel paanika , elu tempo on kiire .

Mida ma tegema pean

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Silmanägemise kontroll - kui silmad saavad vähe puhkehetki ja/või vajavad prilliga korrektuuri, siis peavalu kergesti tulema!
2) Kui uneperiood jääb väheseks ja puhkust ei jätku - peavalu kergesti tulema!
3) Kui istumist palju ja kehalist aktiivsust (jalutamine jne) vähe, siis organism ei vabane liigsetest pingetest... ongi läbipõlemisele (burn out) kanalid avatud ja - peavalu kergesti tulema!
4) Kui mingi(d) olulised otsused otsustamata (psühhasteeniline seisund), siis - peavalu kergesti tulema!
meeleolu, mälu, enesetunne, ...jne - kaebusi palju ja Lahendeid on ka Palju.
a) töö- ja puhkerežiim
b) minu Palve-Meditatsioon mitmeid kordi päevas (aitab mäluprobleeme kõrvaldada, aitab peavalude likvideerimisele suuresti kaasa)
c) vt minu rmt-st "Väljavalitu" Tervisemaja soovitusi ja neist endale olulisi siis Rakendada.
Et asjad paremaks läheksid, siis on vaja midagi muuta!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet