Kas normaalne ealine muutus? 29.01.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Viimasel ajal on tekkinud jalgadele lillakad laigud, natukene esineb ka sügeluat. Jalgades esineb väsimust ja mõnikord surevad ära. Kas tegemist on tavapärase ealise iseärasusega ja paratamatu või peaks ikkagi perearsti poole pöörduma?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalikke põhjuseid on palju. Oletada ja huupi pakkuda ei saa, see suurendab veelgi Teie muret ja ärevust. Mõnikord läheb kauem aega, kui leitakse põhjus ja õige ravi. Saan soovitada head koostööd oma perearstiga.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi