Holter Monitooring 25.01.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Kas Te saaksite lahti seletada holteri uuringu tulemuse?
Perearstiga oli vaid kiire kõne, ta ütles, et " midagi hullu" ei ole ja kui kaebused püsivad, võib mõne aja pärast uuesti korrata ja ise ka rohkem ei osanud küsida.Olen naine 35 aastane, ei suitseta ega joo ja kehakaal ning vererõhk on normis (pigem madal).

KIRJELDUS | Uuringu perioodil 22 t ja 20 min siinusrütm keskmise fr-ga 80 l/min. Maksimaalne fr 158 l/min (kl 10:47), minimaalne fr 46 l/min (23:02). Registreeritud 6 monomorfset isoleeritud VES-i, 6 SVES-i, millest 4 isoleeritud ja 1 SVES paar. Esines siinusarütmiat. Pause üle 2,5 sekundi ei olnud.
VASTUSE HK HINNAKIRJA KOODID 6326 x 1 Holteri Monitooring

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kõik on korras. Süda lööb normaalselt, öösel aeglasemalt, päeval , emotsioonide ajal kiiremini. Lisalööke vähe, normis.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi