Emal peavalud 24.04.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere Lugupeetud Dr Ain Pajos!

Mu ema sai tõsise trauma ca 15 aastat tagasi, kui jäi jalgratta alla. Nüüdseks on ca 2 viimast aastat olnud tal ägedad peavalud ja kõrvades kohiseb et inimene ei saa magada isegi. Ta on pöördunud arsti poole, kust saadeti ta MRT uuringutele, kuid need ei näidanud midagi ja öeldi, et kõik on korras. Korras muidugi pole midagi, kuna peavalud on ainult ägenenud. Infoks, et ema ei ole tavaline 80 aastane rauk, vaid täies elujõus pensionär, kes on virk ja kraps.
Kas suudaksite ta võtta ise uuringutele, et tuvastada vähemalt põhjus. Ette Tänades! Lugupidamisega

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

15 aastat vana peatrauma nüüdseid peavalusid kindlasti ei põhjusta. Kuna MRT oli korras, on vajalik neuroloogi läbivaatus et selgitada võimalikke vaevuste põhjuseid. Helistage tel. 6748591 kl. 14-16

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika