Kas ma olen rase? 15.04.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Lugu on selline: olin eelmisel kuul vahekorras päevade ajal ja vahekord oli kaitsmata ning tookordsed päevad kestsid ainult kolm päeva. Neli päeva tagasi pidid algama mul päevad ja lisaks sellele oli mul sepsis, verepõletik. Kas on suur võimalus, et ma olen rase?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Köige töenäosema vastuse saate rasedustesti tehes,Kui aga vahekord oli päevade ajal,siis suure töenäosusega Te rase ei ole.
Edu soovides,
Maie Väli