Veritsus vahekorra järgselt 13.11.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

14.10 eemaldati raseduse peetumise tagajärjel hüsteroskoopilisel operatsioonil 2 polüüpi. Peale operatsiooni erilisi määrimisi ei esinenud. Kui proovi vastused tulid ja selgus, et tegemist oli tõepoolest polüüpidega ja arst andis loa uuesti rasestuda, siis peale vahekordi on alati õrnalt määrinud, kas siis samal päeval või järgmisel. Kas see takistab ka rasestumist ja kas see on normaalne nähtus peale polüüpide eemaldamist?
Ennem operatsiooni tehtud proovid olid korras.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Tavapärane see pole et määrib , samas on väga vähe möödas operatsioonist ja pigem võiks jälgida, Kui peale mensest ikkagi probleem , siis pöörduge oma arsti juurde(günekoloogile)DRKadastik