Peenisel laigud/täpid 24.04.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

tekkis peenisele sellised punased täpikesed ja lisaks on sellele imelik lõhn, kas võib tegu olla millegi ohtlikuga, kuhu pöörduda täpsemalt edasi? Samal päeval oli veel kaitsmata vahekord võib äkki tingitud sellest olla? Kuigi partneril ei ole mingeid kaebusi, ega sümptomeid.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selge eesnahapõletik. Iga partneri mikrofloora on erinev ja ikka võite kokku puutuda endale võõra ja seega ka ärritust tekitavate mikroobidega. Soovitan meestekliinikus uuringutele tulla. Esimesele visiidile võtke kaasa hommikune esmasjoa uriin ja ärge enne visiiti 24 tundi eesnahaalust peske.