Miks suguti ei jäigastu 23.04.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Ma ei tunne enam seksuaalset erutust? Suguti jäigastub ainul pool kõvaks? Kas tegu on mingite ravimite mõju mida võtan? Kolesterooli ravimud ja kilpnäärme ravimid mida võtan. Seksuaalelu täitsa häiritud! V on see stress?
V on eesnäärmega midagi. Urineerimisel lõpp sirtsutades ja survet ei saa üldse kusejoale rakendada? Kubemes imelik tunne, kihelus, kipitus. Midagi on valesti!

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Libiido languse põhjuseid võib olla palju ja mitu korraga. See võib olla tingitud vanusest ja muudest haigustest, üldisest tervisest, stressist ja teatud ravimite võtmisest. Sümptomid sarnanevad pigem põletikuga. Soovitan pöörduda meie kliiniku poole, teeme vastavad uuringud ja määrame õige ravi.