Mure selles et päevad oleksid pidanud 10.ndal märtsil hakkama seega nüüd 25.ndast märtsist tekkis väiksem veritsus ja emakas tunnen mingeid liigutusi 27.03.24 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Päevad peaksid 10 märts olema hajanud aga nüüdseks väike verejooks on ning tunnen emakas liigutus tunnet kas tegemist võib olla rasedusega ?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 28-aastane

1. raseduse tunnus on menstruatsiooni hilinemine, seega, märkige üles millal oli viimase menstruatsiooni
1. päev?
2. Tehke rasedustest apteegi rasedustestist hommikusest uriinist vastavalt patsiendi infole ja korrake neid teste üks kord nädalas.
3. Alati võite otse pöörduda SynLab ja ise tasudes tellida rasedushormooni HCG; hea võimalus on see, et neli analüüsi teeb SynLab tasuta:
https://synlab.ee/arstile/tasuta-testimine-ja-noustamine/
Lisaks HIV testile on tasuta ka B- ja C-hepatiidi analüüsid ning Treponema pallidum vastased antikehad (sõeluuring) (S-T pallidum Ab). Tasulise teenusena saab vajadusel end testida mitmete teiste sugulisel teel levivate nakkuste osas. Suguhaiguste teste saavad patsiendid teha ka tasu eest SYNLABi patsiendiportaali kaudu. Analüüside tulemused saab kätte samast proovivõtupunktist.
Alati võite tulla reaalsele vastuvõtule.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7