Debresoon aina kasvab 27.10.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Pean minema jaanuaris kaitseväkke aga ei ole soovi sinna üldse minna ja sellega seoses muutun koguaeg järjest närvilisemaks, kodus olles tuleb lihtsalt närv sisse ja siis hakkan teistega rääkima närviliselt!
Samas ei taha kodust ära minna ka kuna isa jääb üksi ja ilmselt ei saaks ta üksi hakkama koduste töödega jne!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

On olemas ka alternatiiv-sõjavägi - teha tööd (sanitari, hooldaja jt) tööd. Täpsusta seda võimalust.
Sellised asja on olnud (ka minul, haiglas).
Naerata ja tegutse, uuri komissariaadist ja perearstilt.

Tegutse,
Jüri O.-M. Ennet