Üle mõtlemine 17.10.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere dr minul hakati ravima sügavat depressiooni 10 päeva tagasi ja kõrval mõjusid väga polegi aga küsimus selles et ma ei saa kuidagi lahti ülemõtlemisest nii kui kuskil pistab või närv mängib lolli kohe siis mõtlen nüüd infarkt ja insult nendest pidev mõtlemine on väga koormav kuidas lahti saada sellest mõtlemisest või kaob see ka siis kui rohud mõjuma hakkavad mu kehas lõpuks. Aitäh teile alati vastuste andmise eest

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Uut mõttematerjali valida-kasutada valikuliselt, nö müra-infost kaares mööda.
Aju-keha lõõgastamine, relax-harjutused, et üleliigsest pingest vabaneda.
Korralik töö ja puhkerežiim.
Päevik-Pihtimine. - see vabastab liigsest pingest.
Enneti palve esimene samm (vt otsinguga Enneti Palve).
Head harjutamist,
Igast murest saab üle!.

Jüri O.-M. Ennet