Mõtlen soovahetuse peale 26.07.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen olnud abielus olnud pea 29aastat. Seksi naisega pole olnud juba mitu aastat.Platooniline elu on meil väga hea.Ka magame me ühes voodis.Kui esimesed ilmingud hakkasid peale temal,et pole seksist huvitatud,siis olin väga löödud ja muserdatud.Aga noh hakkasin otsima alternatiive.Teise naisterahvaga seksi peale pole ma mõelnud. Aga meesterahva peale küll.
Kannan aastaid naisteriideid.Olen ka rääkinud naisega sel teemal,et alustada hormoonraviga.Olen aru saanud,et see mõte temakesele eriti ei meeldi.
Otseselt veel enesetapule pole mõelnud. Aga päris keeruline olukord on küll. Mingi lahendus peab ju asjal olema.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tallinnas psühhiaater Imre Rammul (seksuoloog) tegeleb nende probleemidega.
Julgelt tohtri jutule!

Jüri O.-M: Ennet