Odav psühhiaater 20.07.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas on võimalik kuidagi odavamalt saada aega psühhiaatri juurde? Mul kahjuks haigekassat ei ole ja mul pole võimalik seda saada ka hetke seisuga. Leida 80-120€ esimese visiidi jaoks pole mul kerge.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Pange enda probleemid pingereas paberile - olulisemat ette ja vähem olulised järjekorras tagapoole.
Nüüd otsinguga eelnevatest küsimustest-e-vastustest leida endale sobilikud soovitused.
Ja siis rõõmsameelselt harjutada.
Inimene saat ennast tervemaks-terveks teha eelkõige ise: ise saan teada, ise leian võtted-harjutused, ise harjutan.
Mona-Linda naeratus ja harjutama.
Jüri O.-M. Ennet