Ärevushäired ja pea ringlus. Mäluhäired 14.07.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kõik algas 3 nädalat tagasi kui hakkasid peavalud, pearinglus silmade hägusus ja väsimus.
Käisin läbi perearsti ja EMOS. Tehti uuringud. Süda korras ja veri korras. Peakompuuter korras. Käisin ka silmaarstil sain prillid. Nägemine oli hägune. Käisin ka neuroloogil. Arvas et ärevushäired. Ootan psühhiaatri aega. Üle päeva hommikuti on ärevuse hetked ja hakkan nutma. Tunnen et ei taju ümbritsevat hästi. Magan palju.
Kas antidepressandid saavad mind aidata? Ma ei saa tööl käia enam.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Antidepressandid aitavad, harjutused ka aitavad, Seega - kasutada teile sobilikke harjutusi ja AD-d
lahendid olemas, teised teie eest harjutusi teha ei saa.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet