Psüühikahäire diagnoos 09.07.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kui kahtlen, et mulle määrati ekslikult vale psüühikäire diagnoos, siis kelle poolde tuleks pöörduda, et diagnoosi läbivaadata ja vajadusel korraldada uuringut?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui diagnoosi pannud psühhiaatriga asjalikku-usalduslikku kontakti on, siis temaga koostöö.
Kui see variant ei sobi, siis kellegi teise psühhiaatri poole pöörduda.
Küsimus ei ole diagnoosis (mõnda diagnoosi enne 0,5 aasta või ühe aasta möödumist ei pandagi).
Seega: psühhiaater ja tervislikud eluviisid (iga tera tervise varasalve on hea.
vt varasemaid harjutusi.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet