Kiusamine 01.07.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Aastal 2017 tulin nii pahasti kiusatuks ja mind piinati 6 kuud,mille taga järel jõudsin oma järjega Pärnu Psühhiaatria Kliinikusse. Mingil hetkel mul tundub,et kõik on hästi,aga siis kukun taas kokku. Enam vaid ei jaksa. Olen käinud 6 aastat psühhiaatrial ja psühholoogil. Ma kannata üldse kriitikat selle teemal ja ei suuda näha ka mindagi positiivset elus.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Pärnus on hea kvalifikatsiooniga psühhiaatrid. Aga oluline on, et ka psüühiline aura, keemia sobib. See selgub esmakohtumisel. Kui see psüühiline klapp ei sobi, siis head ravitulemust on raske saada.
Seega - leidke see õige ja tegutsege.
Muud tervislikud elukombed-harjutused on olulised, Iga tera tervise varasalve on hea. Tervist meile keegi hõbekandikul ei too - ise peab inimene aktiivselt ja sihikindlalt tegutsema.
Rõõmsameelset tegutsemist.
Jüri O.-M. Ennet