Rindkere valud 11.04.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Rindkere on juba pea 4 kuud järjest valutanud. Algul hakkasid valud vasakust rinnast, hiljem siis keskelt ja paremalt. Valu ei ole tugev, kuid pigem mõjutab see mind vaimselt. Valu ärgates on suurem. Algul rinna peale vajutades ei tundnud üldse valu, aga kui nüüd juba vajutada, siis on väikest valu tunda. Lisaks veel mainin ära, et võhm saab kiiremini otsa kui kunagi varem.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalikke põhjuseid on mitu. Oletada ei saa. Soovitan pöörduda oma perearsti vastuvõtule, edasine käsitlus.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi