Kõrvad lukus, pea kumiseb, heli kumiseb, nõrkus 15.03.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Käisin perearstil, sain saatekirja kurgu-,kõrva-,ninaarsti juurde. Aeg 5 juuli. Lihtsalt tahtsin uurida, kas peaks pöörduma ehk juba varem kuhugi, kuna sümptomid on häirivad ja segavad tavapärast elu. Pead pigistab, kõrvad igapäevaselt lukus, heli kumiseb,nõrkus, väsimus.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Soovitan pöörduda perearsti vastuvõtule, ülduuringud, vererõhk, tümpanomeetria, põskkoobaste radiogramm, eesmine rinoskoopia jt uuringud. Kõik see on võimalik perearsti poolt korraldada, seejärel e konsultatsioon KNK arstiga, vastus paari päevaga, siis edasine käsitlus.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi