Torkiv valu lõuatsis 08.03.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Loodan et kirjeldan võimalikult täpselt, panen pildi ka et paremini selgitada, kus mul täpsemalt see väga ebameeldiv torkiv valu on.
See kogu aeg ei valuta, aga vähemalt kord kuus see valu tuleb tagasi, see on kogu aeg samasugune, aga tǎna kuidagi halvem, ühest kohast nii torkiv valu, see valu on mööduv, aga kui valutab siis tõesti meeletu😕
Panin nooltega piirkonnast kus valutab. Panin samuti külma peale aga ei aidanud
Antud valu kuskile ei kiirga, aga see on väga enameeldiv torkiv valu ühest kohast

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Tänan asjatundliku selgituse ja kena pildi eest. Näopiirkonna valud, eriti torkivad, elektrilöögitaolised, sageli alalõuas, lõuatsis võib olla tingitud kolmiknärvivalust. Sellele tavalised valuvaigistid ei toimi. Vastava ravimi määrab arst, kes saab Teid vahetult uurida.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi