Palavik juba 13päeva 19.01.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Pikk ja segane jutt, aga küsimus selles, mida ma tegema peaksin? Tänaseks on 13s päev järjepideva 38.5-39.5 palavikuga. Ma ei saa magada, sest kas värisen külmast või higistan palaviku välja. Peavalu paratsetamol ära ei võta. Kas peaksin uuesti pöörduma emosse või istuma paratsetamoli peal 22.01ni? Lootus lihtsalt kadunud kuskilt abi saada enesetunne läheb justkui igapäevaga aina halvemaks ja keha aina nõrgemaks

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vabandan, vastus veidi viibis. Saan soovitada vaid koostööd oma perearsti jt spetsialistidega. Mõnikord läheb paranemine aeglasemalt, tähtis on haiguskulu hoolas jälgimine, uute sümptomite lisandumisel uuringud.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi