Katki läinud vill peale teise astme päikesepõletust, kas midagi on valesti? 28.06.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Sain 23. Juunil tugeva päikesepõletuse, järgneval päeval tekkisid ka villid, 25. Juunil vill lõhkes ning nahk tuli ka maha, nüüdseks on valu ja muud asjad kadunud, aga katkine koht näeb välja selline, kas midagi on valesti?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Usun, et see on normaalne leid peale sellist põletust. Aloe geel on väga hea.
Kui puudub märgid paranemisest, siis perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi