Keel kange, mügarikud lõua peal, lõua alt paistes 26.10.13 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Pöördun Teie poole murega. Kõigepealt tekkis lõua peale mügarik ( näpuotsa suurune, vajutades valus, hetkel 3 mügarikku). Teatud hetkedel läheb keel kangeks ( eriti külma kätte minnes, rääkida raske). Täna on ka lõua alt paiste läinud. Keel on kange olnud juba 2 nädalat ( juulikuus oli puuk, puugi hammustuse koht jäi normi piiridesse ca 3cm. Taandus ning läks ära. ).

Ette tänades

Arst vastas:

Le Vallikivi

dr Le Vallikivi

Perearst

Tervist,
sääraste kaebuste korral (nii igaüks eraldi kui ka kõik kolm korraga) tuleb kindlasti pöörduda oma arsti silmast silma vastuvõtule, sest kõike seda peab vaatama ja katsuma ja vajadusel ka analüüse tegema. Kirjelduse põhiselt oleks diagnoosimin vale ja ebapiisav.
Lugupidamisega
Le Vallikivi