Vasakuõla põletik 07.02.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Novembris vigastasin jõusaalis oma vasakut õlga. Raskus surus nii palju õlale, et tekkis tohutu valu. Käisin arsti juures jaanuari alguses kes ütles , et õlas on põletik ja määras raviks kortisooni kuuri kuu aega. See küll aitas aga mitte täielikult ja nüüd 06.02 tehti ka õlga kortisoni süst.Küsisin arsti käest kas võin hakata tasakesi spordiga tegelema aga kui ausalt ütlen siis päris vastust ei saanudki( käisin arsti juures väljaspool Eesti riiki) Sooviks küsida kaua peaksin eemal olema jõusaalist?

Ette tänades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist kõõluse vigastusega. Soovitav on mitme kuu jooksul vältida valu provotseerivat liigutust käega.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika