Iiveldus ja kerge peavalu 10.01.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kui kaua on normaalne tunda iivelduse ja survetunnet peale pea lööki?

Nädal tagasi sain une pealt löögi oma 5aastaselt lapsel pähe meele piirkonda. Peale lööki jäin magama tagasi. Järgneval kahel päeval toimetasin ja elasin tavaliselt elu. Olin veidi unisem, aga võis ka niisama olla.

Tuli kerge sinikas silma sisenurka. 3 päeval algas iiveldus, mis oli väljakannatamutu, lisaks on pea vati sees.
Käisin 3ndal päeval ka emos, kus hinnati olukord heaks.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui EMOs tehti ka pea kompuuteruuring ja see oli korras, siis probleemid peaksid mööduma umbes nädala jooksul. Kui vaevused püsivad tuleb minna arsti vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika