Kolmiknärvist 07.12.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!Terve suvi olid rinnus valud ja öeldi närvipõletik ,sügisel lõi närvisähvatused vasakule poole põske oli nädal kadus ja nüüd jälle kuid nüüd nii ,et kui söön siis pea higistab ,kas see higistamine on normaalne kolmiknärvist põhjustatud? Kiskuv tunne ka veel põses/peas ,kas kolmiknärvist võib kahjustada mingi närv ja tekkida autonoomne neuropaatia ja kas see võib mul olla? Higistamine on just pikali olles padjal ja söögi ajal ning kuidas seda diagnoositakse ,kas võimalik teie vastuvõtule tulla

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kolmiknärv ei põhjusta higistamist. Tuleks algul minna perearsti vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika