Kas miskit hullu? 26.05.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Selline asi kaenla all...Tavaliselt ennem päevi läheb suuremaks,sa eelmisel ndl mammoloogj juures käidud,ehmatas ära,ajad ultrahelisse pikad, tema õele,et kirjuta kiri,et saaks kiiremini....

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

See võib olla lisarinnanääre ja see ei ole midagi ohtlikku. Kuid kindlasti on soovitav teha rindade kontroll ja esmasuuringuks on mammograafia. Kui mammograafias on näha koetihendeid, ebamääraseid lisamoodustisi, siis on täpsustavaks uuringuks rinna ultraheli.