Kõht punnis 06.01.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Küsimus järgmine, kui varasemalt kogu aeg olen olnud pigem lamedakõhuline siis nüüd viimasel ajal on kõht ette tulnud. Rase ma ei ole, kuna vahekorras olin viimati 15. Okt ja peale seda on päevad ilusti igakuiselt hakanud. 10nov tegin igaks juhuks rasedustesti ning oli negatiivne. Kaalust olen ka juurde võtnud ja gaasides ei tundu asi olevat.
Âkki oskate öelda, milles asi võib olla?Ja kas rasedus on kindlasti välistatud?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 20-aastane

Soovitan pöörduda noorte nõustamise kabinetti, et kontrollida sugulisel teel levivate infektsioonide suhtes. Kõik põletikud annavad alakõhuvalu kaebusi. Saate paluda nõustamist ka kontratseptsiooni, HPV vaktsineerimise jms suhtes. Parimate soovidega

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7