Ovulatsiooni ravi 28.06.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Kas oskate palun ütelda, miks sellise diagnoosi juures ei pakutud ovulatsiooni ravi vaid doonormunaraku võimalust?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere!Siin arvestatakse patsiendi vanust ja doonormunarakuga oleks viljastamise protsent kindlasti suurem.
Teie analüüse arvestades ei ole hormoonide nihked suured, aga positiivse tulemuse saaks kindlasti doonormunarakuga.
Edu soovides,
Maie Väli