Minu mure 12.06.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.Selline mure mull.Olin vahekorras.Korraga läks midagi valesti.Oli valus.kas tegi nüüd põiele midagi,sest kui pissil käin on nagu terav valu.või siis emakale.Korra määris verd ka.Selline ebameeldiv tunne on.Võtsin ka valuvaikistid,läks paremaks.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Midagi väga hullu selle suguelu tõttu ei oska diagnoosida. Ilmselt kusepõie ärritus,mis pikkamööda taandub.
Et protsessi kiirendada soovitan apteegi käsimüügist osta Karpa Lact strong kapsleid nr 20. Kaks kuni kolm kapslit ööpäevas rohke veega sisse võtta.
Nendes kapslites on ka piimhappebaktereid,mis eriti soodsalt mõjuvad urogenitaalsüsteemile.
Edu soovides,
Maie Väli