Punetus eesnaha all 20.05.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas sellise punetusega peab pöörduma meestearsti juurde kontrolli või esmalt proovida mõnda ravimit?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks on toimivad ravimid siiski retseptiga. Kui nii pikalt püsinud, siis soovitan meestearsti visiiti. Kui meestekliinikusse tulete, siis kaasa hommikune esmasjoa kuse analüüs ja eesnaha alust 24 tundi mitte pesta.