Nahaalused punnid, millega võib olla tegu? 30.04.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Millega võib tegemist olla? Eesnahk maha tõmmates tulevad nähtavale sellised väikesed nahaalused punnid, nagu rasunäärmed või millegi sarnast. Mäletamistmööda nagu oleks kunagi midagi sarnast olnud peenise juure all aga mitte nii nähtaval ja neid on siis juurde tekkinud. Pigem on need sugutilukil(ümberringi). Kui need enne mingilääral olnud, siis mitte nii nähtavad. Millega tegu? Nahka venitades tulevad eriti hästi nähtavale ja neid on palju..

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi alusel tundub tegemist olema täiesti normaalse peenise nahaga. Kui pole rahul, võite alati tulla meestearsti vastuvõtule kontrolli.