Urineerides peenise ülemine osa valulik 25.03.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kaks päeva tagasi urineerides oli kergelt valus alguses. Nüüd on valus terve urineerimise aeg. Valu on ülemises otsas urineerides ja nüüd kergelt kipitab koguaeg. Ise olen olnud vahekorras sama naisega juba pikemat aega. Hetkel olen pikemal reisil Filipiinidel.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vaja oleks uuringud teha, aga kui kaugel ära siis soovitan alustada ibuprofeeni kuuriga 400 mg 2 korda päevas peale sööki. Kuni 10 päeva või kui leeveneb varem, siis +2 päeva vaevuste kadumisest. Saab ilmselt igast rohupoest ja ehk on ka kaasas.