Punased ja valged laigud peenise peal ja eesnaha all 23.03.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist
Märkasin juba detsembris, et tekkisid punased laigud peenise peale. Nädala jooksul kadusid need ära.
Veebruaris tekkis uuesti ja iga nädalaga läheb nagu hullemaks. Pean iga kahe tunni jooksul pesus kaima, muidu tekib limataoline asi sinna alla. Proovisin ka apteegist ostetud klotrimasooli punetus läks natukene maha aga hoopis tekivad juba valged laigud punase sisse. Urineerida pole valus ja ei sügele see. Küsimus on pigem selles kas pean kohe arsti juurde jooksma? Hetkel esimene aeg mul pandud mai kuuse.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pole midagi öelda - kanged mehed on meil! Iga mees vastutab oma tervise eest ise. Aga mida kiiremini ravile saate, seda suurem tõenäosus on terveks saada.