Fragmenteeritud hormonaaltasakaal ning testosteroon? 19.03.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Minu bioloogiliselt isal on geneetilised defirmatsioonid ning femiine mõtlemine-käitumine tugev emotsionaalne kõikumine koos pasiiv-agresiiviga minul oli sündides sootunnused sisuliselt purustatud olekus-(osaliselt puudusid) alates lisaks erinevad füsioloogilised defirmatsioonid samades keha piirkondades täpselt nagu minu isal sh kolju A-süneetria defirmatsioon meil mõlemal täpselt sama olen kogu elu olnud hädas üli-emotsionaalsuse kõikumisest tulenevate käitumisprobleeme ega alates 17 eluaastast olen tundnud ennast päeval uimasena ,tahtejõuetuna ning äärmuslikult passiivsemad isegi kui öösel magan korralikult siis hommikud on alati üli uimased kuni lõunani enne kui pilt silme ees selgeks muutub sageli peab ootama päeval kella kolmeni et tunda end energilisena teovõimelisena kuid enamasti olen sunnitud ootama õhtul kella kuueni alles pärast seda muutun ülimalt energiliselt aktiivseks lühidalt -on paremaid päevi 2-3päeva ja on uimasenaid päevi 4-5päeva puudub igasugune prognoos millal milline päev aset leiab meditsiiniline personal väidab et nemad ei tea mis seda põhjustab nemad ei leia põhjust väidavad et olen bioloogiliselt nõnda terve et võin mister universumi tiitlile kandideerida vaadates oma kogu elu jooksul kõhna olematut lihas massi peeneid habrast kondi struktuuri ning rindkeres täielikult puuduvat karvkatte kasvu isiklikult kahtlustan pärilikku testosterooni puudus on see kus on mingi kala sees

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Aga tulge palun meestearsti vastuvõtule. Vaatame üle ja vajadusel teeme lisauuringuid. Saame hormoonide poole ja arengu küsimused kiiresti selgeks teha. Interneti teel selliseid muresid kahjuks lahendada pole võimalik.