Haiguse väljaselgitus 09.01.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist!
Ma tahtsin välja selgitada mis haigus see pildi ja sümptomite järgi olla võib. Eesnahk paistes, mingid valged punnid ja imelikult kollakas vedelik. Peenisel endal pole midagi viga. Peenis ise puhas, aga eesnahal on nagu haavandid ja villid.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eeshaha põletik. Tulge spetsialisti vastuvõtule. Kui meestekliinikus, siis kaasa hommikune esmasjoa uriin ja peenist 24 tundi mitte pesta!