Pidev urineerimine ja punetus 28.08.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Tekkis selline küsimus, et viimase nädala jooksul on üha sagedamaks muutunud urineerimisvajadus, umbes iga 2-3 tunni tagant. Urineerimine pole valulik aga sagenenud. Viimased 3-4 päeva on ka munandikottides ja selle ümbruses olnud ebameeldiv tunne, midagi otseselt ei valuta aga lihtsalt mõnevõrra ebameeldiv on olla. Kolme päeva eest avastasin, et munandikotid on tavapärasest värvusest muutunud ka rohkem punasemaks. Helistasin oma murega ka perearstile, kes soovitas esmalt anda uriiniproovi. Ise olen muidugi natuke kahtleval seisukohal, et kas antud probleemiga ei peaks juba pöörduma erakorralise meditsiini vastuvõttu?

Vastust ootama jäädes

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Urineerimine pole sagenenud, aga urineerimisvajadus on üha sagenenud...
Esimene küsimus, kas on olnud kaitseta sekssuhteid. Üldiselt on ju selge mure olemas, aga emo teema see kindlasti pole. Niisuguste muredega tasub pöörduda noormeeste nõustamise kabinetti meestekliinikus või mujal Eestis.