mure? 17.01.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 20 kümnendates noormees. Peenisele ja eesnahale on tekkinud väikesed valged punnid (valged ja kõvad) nii eesnaha peal kui all. Nad ei sega vahekorda, aga näpuall on tunda.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui need punnid on väikesed ja paiknevad naha sees, siis on suure tõenäosusega tegemist eesnaha rasunäärmetega ja seega selles vanuses täiesti normaalse leiuga. Kui näsad on naha peal, siis võiks tulla ennast meestearstile näitama. Sama kehtib ka juhul, kui süda ikka rahu ei anna. Täiesti selgeks saab asja ikka vaid alles peale teie läbivaatust.
Edu soovides
Margus Punab