Häältepaelte operatsioon vastupidiselt... 09.01.24 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere.

Kas on võimalik häälepaelu opereerida selliselt, et hääl oleks natuke just kähedam edaspidi edasises elus?

Lugupidamisega

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kõik on võimalik, kas ka vajalik ja mõistlik, see on teine teema.
Kui see küsimus väga vaevab, siis on olemas tublid erakurguarstid, kes meelsasti vastavad sellele küsimusele ja plaanivad edasise.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi