Väikesed punnid (nagu liivapaber) kätel ja jalgadel 15.03.22 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Imeväikesed punnid tihedalt koos reite sisekülgedel ja käte sisekülgedel. Kohati sügelevad ja punetavad. Näeb välja nagu liivapaber.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Meenutab allergilist reaktsiooni kas pesuainest või muudest teguritest.
Soovitan allergiatablette, mõtelge rahulikult võimalikele põhjustele, proovige vältida. Apteegist saab ka nahka rahustavat salvi. Ja muidugi parim- pöörduge arsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi