Kipitus 23.04.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

2018 a äralõigatud külje pealt liposarkoom. 3 nädalat tunnen seal kiputustunnet, kohati õrna valusähvatust vms. Kas sügavate armide puhul on see loomulik? On ennem ka olnud aga mitte nii pikalt ja selliselt.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Vanad armid annavad end aeg-ajalt ikka tunda. Sellise diagnoosiga peaksite käima kord aastas kontrollil - see on vajalik, et haiguse retsidiivi korral kiiresti jaole saada. Soovitan end näidata Teid opereerinud arstile.