Kõhu kinnitus rooje kitsas, süda paha 10.04.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kõhukinnisust, süda paha,rooje peenike

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Põhjuseid palju- ravimite kõrvaltoime, veepuudus, soolehaigus, .... . Joogivesi 1 l päevas, hautatud aedvilja 500 g päevas, banaani, täisteraputru jm söögiks. Käsimüügist leida sobiv lahtisti, nt Duphalac ja perearsti vastuvõtule, põhjuse uuringud, ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi