Kas nikotiinil on positiivseid mõjusid?

Kas nikotiinil on positiivseid mõjusid? (1)

Olen krooniline suitsetaja ega suuda maha jätta. Olen kuulnud, et nikotiinil on ka positiivseid mõjusid, kas see vastab tõele?

Järveotsa perearstikeskuse perearst dr Diana Ingeraineni sõnul on tegemist müütidega. Nikotiini tarbimine on tugev sõltuvust tekitav tegevus. Tegemist on närvimürgiga, millel ei ole positiivseid mõjusid. 

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
VIIMASED KOMMENTAARID
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (5)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)