Tohter Olaf alustab!

Tohter Olaf alustab! (2)

3. märtsil alustab Kanal2s teist hooaega tervisesaade Tohter Olaf.

Meditsiiniteemalises saatesarjas “Tohter Olaf” räägitakse saatejuht Olaf Suuderi eestvedamisel ilma valehäbita kõige olulisemast - inimesest ja tema tervisest.

Lisaks arstidele ja asjatundjatele saavad sõna ka inimesed, kes on ise hädas mõne terviseprobleemiga. Särtsu lisavad põnevad eksperimendid ja reportaažid.

Samuti saab arvutianimatsioonide abil piiluda inimese organismi ja näha, mis toimub näiteks meie veresoontes või kuidas toimib inimese soolestik. Ehkki käsitletakse ka väga valusaid ja mahavaikitud teemasid, on saate meeleolu ikkagi positiivselt elurõõmus.

Kuidas saade meeldib? Avalda arvamust foorumis.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
VIIMASED KOMMENTAARID
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (5)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)