Miks joostes tekib rinnus valu?

Miks joostes tekib rinnus valu?

Jooksmine on tervisesportlaste seas populaarne spordiala. Siiski vahel võib tuua see ka probleeme. Saatekülaline uuris, et miks igakord joostes tekib rinnus valu, ehkki jõusaalis täiskoormusega treenides seda ette ei tule.

Jõutreeningutel neid krampe ette ei tule, kirjeldas saatekülaline ning uuris, mis võib seda põhjustada. 

Spordiklubi Sparta eratreeneri Argo Aderi sõnul kahtlustas, et mure võib tekkida roiete vaheliste lihaste tõttu. Jooksmisel ei pruugi kopsudel olla piisavalt ruumi ja roiete vahelised lihased ei pruugi olla piisavalt treenitud. 

Üks lahendus siinkohal võibki olla see, et jõusaalis käies tuleks treenida ka roietevahelisi lihaseid. Selleks on  spetsiaalne harjutus nimega pullover: pikali olles viiakse käed üles, raskus käes. Rinnakorvi nö. venitatakse, et muuta see suuremaks. 

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (5)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)