Toitumine ja diabeet

Toitumine ja diabeet

Diabeet eeldab regulaarset söömist, aga mida teha siis, kui see pole võimalik?

Kuidas suhtuda diabeedi puhul isupuudusesse, uuris saatekülaline.

Dr. Kristel Ehala – Aleksejevi sõnul on valida vaid kahe variandi vahel: muuta oma elustiili või mitte. Diabeet on tõsine haigus ning seotud otseselt toitumisega – kui toitumist ei parandata, pole võimalust kehakaalu normaliseerida ning tuleb jälgida, et haigus ei süveneks.

Isupuudus võib olla ka depressiooni tunnus, mispärast on soovitav pöörduda psühholoogi või psühhoterapeudi poole.

Kas sind ohustab diabeet? Tee test siin.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (2)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)