Miks kehakaal kerkib?

Miks kehakaal kerkib?

Mis tõstab kehakaalu, kui elustiil ei ole muutunud?

Dr. Kristel Ehala – Aleksejevi sõnul tuleb esimesena pöörduda perearsti poole, et teha vastavaid analüüse.

„Üldjuhul ka kõige pisemad muutused elustiilis, mida sageli tähele ei panda, võivad saada määravaks,“ rääkis arst oma kogemusest. Dr. Ehala – Aleksejev soovitab paari nädala jooksul panna kirja oma toitumisharjumused, liikumised ja meeleolud ning hiljem neid analüüsida.

Testi oma kehakaalu siin.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib?
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad?