Kuidas ravida kõõma?

Kuidas ravida kõõma?

Mida teha, kui erinevad šampoonid ja apteegist saadaolevad tooted kõõma puhul ei aita?

Kõõm on klassikalises mõistes seborroiline dermatiit, tema põhjustajateks on samuti üks pärmseentest, selgitas perearst Triinu-Mari Ots.

Lisaks soodustab kõõma teket peanaha iseärasus ja mõnel juhul sõltub see ka pesemissagedusest. Kõõmast on lootus lõplikult lahti saada, julgustas arst. Kui käsimüügiravimid pole aidanud, tuleb pöörduda arsti juurde ning on olemas ka retseptiravimeid, millega kõõmast lahti saab.

Loe ka:
Piinlik probleem: kõõmaga kimpus

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (2)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)