Kuidas ravida kroonilist köha?

Kuidas ravida kroonilist köha? (1)

Kuidas kiiresti ja efektiivselt kroonilist köha ravida, uuris stuudiokülaline.

Kolm nädalat ei ole köha mõistes kaua. Kroonilisest köhast saab rääkida siis, kui see on kestnud juba mitu kuud, selgitas perearst Triinu-Mari Ots.

Viirushaiguste puhul aitavad erinevad rögalahtistid, kuuma auru sissehingamine. Samuti tuleb välistada erinevad kroonilist köha soodustavad faktorid, eelkõige suitsetamine, allergeenid jne.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
VIIMASED KOMMENTAARID
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (2)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)