Kas ravimite võtmine võib kahjustada maksa?

Kas ravimite võtmine võib kahjustada maksa?

Saatekülaline tundis huvi, kas pikaajaline epilepsiaravimite tarvitamine võib kahjustada maksa.

Võttes epilepsiaravimeid, kontrollitakse aeg-ajalt ka maksaensüümide taset veres, selgitas endokrinoloog Ülle Einberg. Kuna kasu ravimitest on suurem, ei tasu maksakahjustust karta.

Kui vereanalüüs näitab, et maksaga on tekkinud probleeme, saab ravimeid vahetada, lisas kardioloog Margus Viigimaa. Probleemid teeb kindlaks vereanalüüs, lisas ta.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib?
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad?